Zubní pasty

Odborníci v oblasti stomatologie se shodují, že dvě nejčastější onemocnění vedoucí ke ztrátě zubů jsou parodontóza a zubní kaz. Parodontóza způsobuje poškození závěsného aparátu zubů, zatímco zubní kaz narušuje tvrdé zubní tkáně. Obě tyto choroby jsou nerozlučně spjaty s přítomností mikrobů v ústní dutině.

Náš imunitní systém hraje klíčovou roli v obraně proti ústním infekcím, zejména imunitní mechanismy, které se nacházejí na povrchu sliznice ústní dutiny a dásní. Tyto obranné systémy jsou schopny výrazně ovlivnit a specificky posílit bioinformační zubní pasty značky Energy.

Energy nabízí tři zubní pasty Silix, Balsamio a Diamond, které jsou plně přírodní a jejich jemná, ale silná účinnost je dána bohatým komplexem účinných látek. Poskytují tak nejvyšší možnou péči o váš chrup. 

Zubní pasty obsahují bylinné extrakty, které jsou pečlivě připravovány v třetihorní termální vodě, dodávající přírodní minerály. K tomu obsahují esenciální oleje a silice z listů eukalyptu a tymiánu, bambucké máslo a koenzym Q10. Každá z past má jinou osvěžující sílu a vzájemně se doplňují v účincích

Z bohaté nabídky od značky Energy vám můžeme také doporučit: Aromaterapie | Koupele a antiseptické produkty Pěstící kosmetika

 

Nejprodávanější

3 položek celkem
Energy Balsamio bioinformační zubní pasta - cestouprirody.eu
144 Kč

Balsamio bioinformační zubní pasta OCHRANA PROTI ZUBNÍMU KAZU ZÁNĚTY V DUTINĚ ÚSTNÍ, AFTY, OPARY PARODONTÓZA, KRVÁCENÍ Z DÁSNÍ DEZINFEKCE A REGENERACE ÚSTNÍ DUTINY

134
Energy Diamond bioinformační zubní pasta - cestouprirody.eu
144 Kč

Diamond bioinformační zubní pasta OCHRANA PROTI ZUBNÍMU KAZU ZÁNĚTY V DUTINĚ ÚSTNÍ, AFTY, OPARY PARODONTÓZA, KRVÁCENÍ Z DÁSNÍ DEZINFEKCE A REGENERACE ÚSTNÍ DUTINY

131
Energy Silix bioinformační zubní pasta - cestouprirody.eu
144 Kč

Silix bioinformační zubní pasta OCHRANA PROTI ZUBNÍMU KAZU ZÁNĚTY V DUTINĚ ÚSTNÍ, AFTY, OPARY PARODONTÓZA, KRVÁCENÍ Z DÁSNÍ DEZINFEKCE A REGENERACE ÚSTNÍ DUTINY

128

Na našem eshopu najdete kompletní sortiment české značky Energykterá vytváří mimořádně účinný a nadčasový koncept pro regeneraci těla a vyrovnanost mysli. Zaměřuje se na hledání příčin nerovnováhy a jemným působením pomáhá tělu znovu dosáhnout své přirozené síly a vitality.

Produkty Energy, jsou vytvořeny s hlubokým smyslem pro odpovědnost a s přihlédnutím k nejmodernějším poznatkům v oblastech fytoterapie, aromaterapie a homeopatie. Navíc ctí tradiční principy čínské medicíny. 

Pentagram® bylinné koncentráty jsou základním pilířem nabídky. Nadstavbou bylinných koncentrátů je pět bioinformačních krémů Pentagram®
regenerační krémyKrémy Pentagramu® jsou výjimečné nejen svým složením, ale i možnostmi terapeutického využití. Přípravky Pentagramu® doplňují bylinné koncentráty, přírodní vitaminy a minerály.

Sortiment Energy je velmi široký a pokrývá potřeby našeho celkového zdraví, nepřehlédněte nabídku Zelené potraviny. Tyto superpotraviny jsou zdrojem nezbytných vitaminů, minerálů, enzymů, antioxidantů, aminokyselin a dalších látek důležitých pro náš organismus. Garantujeme vám nejvyšší kvalitu díky BIO certifikaci a nejčistší lokalitě původu.

Zdraví prospěšné účinky bylin lze výborně využít ve formě čajů a odvarů. Bylinné čaje jsou velmi oblíbené a užívání bylin touto formou je tradiční a velmi účinný.

Objevte tajemství kosmetiky Beauty Energy, pět unikátních pleťových krémů, které reprezentují pět elementů tradiční čínské medicíny. 

category_banner_desktop